ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ - PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ, ZPRÁCOVÁNÍ MEZD
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčitou, nástup dle dohody, možný i zkrácený úvazek
- Požadujeme: zkušenosti a praxi s podvojným účetnictvím, znalost práce v MS Office, zkušenosti se zpracováním mezd, znalost účtovacího programu Money S3 - výhodou, znalost mzdového programu Target - výhodou, zkušenosti s účtováním v neziskové organizaci - výhodou, zkušenosti se zpracováváním účetních uzávěrek - výhodou, slušné jednání, flexibilitu, loajalitu, znalost personalistiky výhodou, možné zkombinovat funkci účetní + personalista, v případě zájmu o pozici personalisty je nutná znalost zákonů a zákoníků práce
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
- V případě zájmu kontaktujte: Řehořek Jiří, tel.: 777 253 338, od 8:00 do 16:30, e-mail: jiri.rehorek@sion.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Hradec Králové.