Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Recepční v hotelu

Pracovní místo ( Recepční v hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ, znalost AJ na komunikativní úrovní, znalost práce s PC, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
Popis práce: PP na dobu neurčitou, turnusy krátký a dlouhý týden, denní i noční směny, vhodné i pro absolventy
Zaměstnavatel nabízí: zázemí ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

recepční - masér/ka pracoviště penzion Zlobice - SŠ vzdělání, masérský kurz podmínkou, praxe na pozici recepční a ve wellness výhodou, znalost práce na PC podmínkou, znalost 2 jazyků - AJ aktivně + další světový jazyk aktivně, komunikativnost, samostatnost, ...
GONEZA, s.r.o. Zlobice, Inzerováno dnes

Recepční ubytovny VYHRAZENO PRO OZP POŽADAVKY: vzdělání vyučení, spolehlivost, zodpovědnost, uživatelská znalost práce na PC, základy administrativy POPIS PRÁCE: pracoviště Víta Nejedlého 235, PP na dobu určitou, inkaso hotovostních plateb, 12 hodinové směny KONTAKT: ...
BRYVECASTA s.r.o. Vyškov, Inzerováno dnes

OSTRAHA OBJEKTU/RECEPČNÍ 9,11,/ Ostraha objektu centrály AGT + drobné práce na recepci - odvoz dopisů, cenin apod. Více informací na www.agrotec.cz kontaktujte nás e-mailem: sevcikova@agrotec.cz. Volné místo ostraha objektu/recepční pro lokalitu Hustopeče.
AGROTEC a.s. Hustopeče, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit