Inspektor kontroly kvality

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Inspektor kontroly kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• Kontrola komponentů v souladu s platnými inspekčními kritérii
• Provádění administrativních činností v souvislosti s inspekcí výrobku
• Provádění kontroly dle interních předpisů
• Práce v systémech SAP a Agile
• Práce v kolektivu pod vedením leadera směny
• Informování nadřízeného o nalezených neshodách výrobků a jiných skutečnostech majících dopad na kvalitu výrobku
• Práce s testovacím zařízením a měřidly
• Zvyšování vlastní kvalifikace prostřednictvím školení
Požadujeme:
• SŠ vzdělání výhodou
• Základní znalost AJ
• Znalost práce na PC
• Ochota práce ve dvousměnném provozu
• Dobrý fyzický stav
Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
• Odpovídající platové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Příjemné pracovní prostředí
• Nástup dle dohody
Volné místo inspektor kontroly kvality pro lokalitu Žďár nad Sázavou.