Akhmadkhon Atakhujayev

Kuchař kebap + pomocné práce v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt:
e-mail: kebapkolin@seznam.cz - poslání stručného životopisu nutné!

Náplň práce:
přijímání zboží, příprava a výroba studené kuchyně, práce s grilem, ořez masa z tyče a následný prodej.

Požadavky:
zdravotní průkaz, praxe v potravinářství alespoň půl roku.
Volné místo kuchař kebap + pomocné práce v kuchyni pro lokalitu Kolín.

Požadavky
Jiné - zdravotní průkaz, praxe v potravinářství alespoň půl roku

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 04. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař kebap + pomocné práce v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Akhmadkhon Atakhujayev
Ulice: Kouřimská 103
Město: Kolín
PSČ: 280 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Frániková
E-mail: kebapkolin@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Akhmadkhon Atakhujayev