Specialista automatizace

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Specialista automatizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.
-Tvorba technologie laserového svařování, Spolupráce na tvorbě technických podkladů pro tvorbu nabídek, Vytváření opravných postupů
-Online, offline programovani robota a svařovacích stolů
-Diagnostika, servis a údržba pracoviště laserového svařování
Požadujeme
-SŠ strojní nebo elektrotechnické
-praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
-Vyhláška č. 50/1978 min stupeň 6
-Znalost práce na PC – MS Office, SAP výhodou
-komunikativní znalost anglického jazyka, orientace v technické dokumentaci
-profesionální vystupování
-samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Nabízíme
-zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-roční výkonnostní odměnu
-příspěvek na životní a penzijní pojištění
-možnost dalšího profesního růstu
-zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
Pozice je zařazena do gradu 11.
-Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vase.prace@cz.transport.bombardier.com
Volné místo specialista automatizace pro lokalitu Česká Lípa.