Surface Digital s.r.o.

Programátor PHP, MYSQL

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Holešov
- Objektové programování v PHP, JavaScript + jQuery, MySQL databáze, Nette Framework/Symphony - výhodou, HTML5+CSS na teoretické úrovni,
- SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, nadšení, aktivní přístup
- Životopis, ukázky realizovaných projektů zasílejte nejprve emailem na: jsemtoja@mysurface.cz. Vybraní uchazeči pak budou pozváni na osobní pohovor.
Volné místo programátor php, mysql pro lokalitu Holešov.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Programátor PHP, MYSQL

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Surface Digital s.r.o.
Ulice: Bartošova 733
Město: Holešov
PSČ: 769 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Horák
E-mail: jiri.horak@surface.cz
Telefon: +420 773 114 400

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Surface Digital s.r.o.