Řidič sk. C (případně i sk. E)

  • Kladno

Pracovní místo ( Řidič sk. C (případně i sk. E) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naše pracoviště Silniční dopravy v Kladně hledáme vhodné kandidáty na pozici Řidiče.
Řidičům, kteří mají ŘP sk. C zařídíme a zaplatíme rozšíření na sk. E.

Náplní Vaší práce bude:
- řízení a provozní údržba silničních motorových vozidel s celkovou hmotností nad 12 tun - Scania, DAF, Renault, MAN (popř. včetně obsluhy mechanismů namontovaných na vozidle),
- vedení stanovené evidence o vozidle, pracovní době a nákladu,
- manipulační práce (vyfoukávání cisteren),

Jedná se o vnitrostátní dopravu (v rámci Středočeského kraje) nebo je možno nastoupit i na pozici s výjezdy do zahraničí.

Směnnost: 12 hodinové směny 6-18 hod., cyklus 4 dny v práci, 4 dny volna (i přes víkendy a případné svátky)
Nástup: IHNED
Pracoviště (základna): Kladno (areál bývalé Huti Koněv).

Pro zájemce z jiných regionů zajistíme ubytování ZDARMA. Je možno dojíždět na turnusy 4 dny v práci, 4 dny doma.

Co od Vás požadujeme?
ŘP sk. C (profesní průkaz + digitální karta řidiče),
- praxe na pozici řidiče

Co Vám nabízíme?
Pokud již máte ŘP sk. E, poskytneme Vám NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 20.000,- Kč.
Propracovaný systém benefitů stabilní velké společnosti, jako například:
- 5 týdnů dovolené,
- 13. plat s rozdělením část na dovolenou, část na Vánoce,
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění,
- příspěvek na stravování,
- společné firemní akce: Dětský den, AWT jsme my, teambuildingy a další benefity.
Volné místo řidič sk. c (případně i sk. e) pro lokalitu Kladno.