Koordinátor/ka oprav - dílenský plánovač koordinace výroby

  • Kladno

Pracovní místo ( Koordinátor/ka oprav - dílenský plánovač koordinace výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
SOU/SŠ
Znalost aplikací MS Office (Word, Excel)
Předchozí praxe v oddělení kvality výhodou
Znalost AJ - převážně písemná forma

Schopnosti:
Odpovědnost
Pečlivost
Samostatnost

Nabízíme:
Pracovní prostředí - tichá, klimatizovaná, čistá výroba
Příspěvek zaměstnavatele na stravování (výběr z 5ti jídel, cena od 25 Kč)
Po 1.odpracovaném roce 5 dní dovolené navíc
Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
Jazykové kurzy angličtiny přímo na pracovišti
Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro jejich rodinné příslušníky
Firemní akce
Čtvrtletní odměny
Roční valorizace mezd
Náborové příspěvky na vybrané pozice
Odměny při pracovních a životních jubileích
Odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
Pracovní oblečení + obuv
Zaškolení na danou pozici
Volné místo koordinátor/ka oprav - dílenský plánovač koordinace výroby pro lokalitu Kladno.