Alexander Kiss

kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce:5. května č.p. 352,Dobroměřice
jedná se o vaření 3 druhů jídel + polévka
pracovní doba po-pá 5,30 - 14,00 hod
odměny dle odvedené práce a výkonu
požadujeme praxi v oboru a zdravotní průkaz
svoz do práce z blízkého okolí, obědy zdarma
kontakt: 602191369,415674415, nebo areál ZZN Dobroměřice osobně
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Dobroměřice.

Požadavky
Jiné - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Alexander Kiss
Ulice: 5. května 352
Město: Dobroměřice
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alexander Kiss
E-mail: alex.kiss@seznam.cz
Telefon: +420 602 191 369

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Alexander Kiss