POLICISTA/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POLICISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POLICISTA/-KA (NEJEDNÁ SE O ADMINISTRATIVNÍ POZICI!!)
- Služební poměr na dobu určitou 3 roky; nástup po absolvování přijímacího řízení (dle dohody); místo výkonu práce Královéhradecký kraj (Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov n. K., Trutnov)
- Zařazení na základním útvaru PČR (obvodní oddělení)
- Po nástupu k PČR musí policista/-ka absolvovat základní odbornou přípravu, která trvá 12 měsíců; po uplynutí doby určité bude služební poměr prodloužen na dobu neurčitou po úspěšném absolvování služební zkoušky
- Požadujeme: min. střední odborné vzdělání s výučním listem; bezúhonnost; české občanství; osobnostní, fyzickou a zdravotní způsobilost
- Nabízíme: 30 dní dovolené; výsluhový příspěvek; příspěvek na dovolenou (po 3 letech služby); ozdravný pobyt (po 15 letech služby), náborový příspěvek 75 000 Kč (po zkušební době)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Hudcová Eva, tel.: 974 522 263 (volat Po-Pá 7:30 - 14:00), e-mail: krph.nabor@pcr.cz. Upřesňující informace budou uchazeči sděleny na nezávazné informační schůzce.
Volné místo policista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.