Pracovník/ce v sociálních službách

  • Chrudim

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim, Soukenická 158
POŽADAVKY: Min. střední odborné vzdělání s výučním listem, odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 odst. 5 výhodou, samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi); diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu; trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost; praxe v oboru výhodou; řidičský průkaz skup. B podmínkou
PRACOVNÍ NÁPLŇ: Poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, apod. Řízení referenčního vozidla.
Platová třída 5 - základní platový tarif 14 210,-Kč - 21.420,- Kč dle započitatelné praxe. Osobní příplatek po zapracování. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba vč. víkendů, svátků a práce v noci. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.
VÝHODY: stravenky, firemní akce, vzdělávání
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 7:00-15:00, e-mailem nebo osobně mezi 7:00-15:00hod.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách pro lokalitu Chrudim.