Všeobecná zdravotní sestra

  • Cetechovice

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Cetechovice - Charitní dům pokojného stáří
- SŠ vzdělání, odborná způsobilost všeobecné zdravotní sestry, odbornost: 913 (všeobecná sestra v sociálních službách, která poskytuje zdravotní péči pojištěncům v pobytovém sociálním zařízení zacílené zejména na osoby trpící Alzheimerovou chorobou. Poskytovaná ošetřovatelská péče je vykazována na základě ordinace ošetřujícího lékaře.), praxe u lůžka 5 let (nutná okamžitá samostatnost), způsobilost k výkonu povolání, schopnost přizpůsobit komunikaci potřebám uživatelů služby (senioři trpící demencí), spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresovým situacím, schopnost týmové spolupráce, respekt ke křesťanským hodnotám, PD nerovnoměrně rozvržená do sedmidenního pracovního týdne podle plánu směn (8 hodin), PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- nabízíme: profesní růst, supervizní podporu, příspěvek na pojištění při způsobené škodě zaměstnavateli, dovolenou v rozsahu 25 dnů.
- Uchazeč předloží písemnou přihlášku, obsahující tyto náležitosti: strukturovaný životopis, který obsahuje základní identifikační údaje o zájemci, mobilní kontakt, e-mail a pracovní zkušenosti uchazeče chronologicky sestavené. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení na uvedenou pozici.
- své životopisy zasílejte na email: anna.valachova@kromeriz.charita.cz nebo poštou: Charita Kroměříž, Anna Valachová, Ztracená 63/1, Kroměříž 767 01 nebo doneste osobně po tel. domluvě Po - Pá (8:00 - 15:00 hod) tel.: 731 104 267
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Cetechovice.