Roman Müller

kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Zdounky
- vyučení v oboru, praxe 1 rok, střídání krátkého a dlouhého týdne, PD 6-18 hod.
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 20:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vedvore@email.cz
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Zdounky.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 12. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Roman Müller
Ulice: 8
Město: Zdounky
PSČ: 768 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Müller
E-mail: vedvore@email.cz
Telefon: +420 603 516 898

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Roman Müller