Mechanik - odjehlovač

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Mechanik - odjehlovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: opracovávání strojních součástí, práce s měřidly, fyzicky náročná práce
- Základní požadavky: vyučení, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, loajalita, manuální zručnost, smysl pro pečlivost, ochota učit se novým věcem
- Výhodou je: Praxe ve strojírenské výrobě na obdobných pozicích, Znalost čtení výkresové dokumentace, Práce s CNC obráběcími centry
- Nabízíme: Mzda dle praxe a dovedností, možnost vysokého výdělku, Smlouva na dobu neurčitou, Příspěvek na stravování, Měsíční bonus za 100% docházku, Odměna za doporučení nového kolegy, 1 směnný provoz, Možnost profesního růstu, Nástup možný ihned nebo dle dohody
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz, příp. kontakt telefonicky tel. 573 334 106.
Pozn.: Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s obecným nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů. Zasláním životopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely a po dobu realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Volné místo mechanik - odjehlovač pro lokalitu Kroměříž.