Doručovatel zásilek, údržbář

  • Vimperk

Pracovní místo ( Doručovatel zásilek, údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Vimperk, se sídlem Vimperk, Steinbrenerova 6/2, PSČ 385 17, IČO 00250805 vyhlašuje veřejnou výzvu na pracovní místo - doručovatel zásilek, údržbář
Předpoklad nástupu: duben, květen 2018 - pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou. Náplň práce: roznos pošty městského úřadu, drobné domovnické práce.
Místo výkonu práce :Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk správní obvod města Vimperk.
Platová třída: 4 (plat je určen v rozsahu 13.570,- až 20.400,- Kč a to dle započitatelné praxe včetně osobního příplatku)
Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení.
K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech
a dovednostech,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem Czech POINTU (tel.: 388 402 236),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Další požadavky:
Minimálně vzdělání na odborném učilišti, případně vyšší. Schopnost samostatné práce; schopnost asertivního jednání s lidmi; časová flexibilita; fyzická zdatnost; řidičské oprávnění skupiny B. V případě vzájemné dohody i roznos Vimperských novin.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 13.04.2018
do 14.00 hod., na adresu: Městsk