Obsluha čerpací stanice

  • Cheb

Pracovní místo ( Obsluha čerpací stanice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: čerpací stanice Benzina Cheb (obchvat D6). Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné i pro osoby se zdravotním postižením (úprava pracovní doby). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: denní směna 7:00-19:00 h, noční směna 19:00-7:00 h. Náplň práce: práce za pokladnou, manipulace se zbožím, příprava potravin pro konečnou konzumaci (bagety apod.), přejímka pohonných hmot, úklid venkovních a vnitřních prostor stanice. Požadujeme: nutnost vlastního vozidla (jinak pracoviště není dostupné), nutnost nošení firemního oblečení, hmotná odpovědnost za svěřené finance a ceniny, nutný zdravotní průkaz, vstřícnost a přátelské vystupování k zákazníkům, dodržování firemní etikety Benzina, účast na zaměstnaneckých školeních, znalost NJ výhodou. Nabízíme: výkonnostní prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Cheb.