SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

  • Stráž nad Nisou

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- evidence a účtování přijatých faktur v rámci tuzemského i zahraničního obchodu
- vystavení a účtování pokladních dokladů
- sestavování statistických výkazů
- spolupráce při zpracování uzávěrek dle pokynu hlavní účetní
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost vedení podvojného účetnictví, znalost problematiky v oblasti DPH
- praxe v oboru min. 2 roky
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- znalost účetního programu Money S3/S5 velkou výhodou
- schopnost samostatného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, důslednost, bezchybnost
- flexibilita, loajálnost
- ŘP skupiny B výhodou
NABÍZÍME:
- zajímavou a perspektivní práci v dynamické společnosti
- zaměstnanecké benefity
- příjemné pracovní prostředí
- místo práce ve Stráži nad Nisou
- práce na plný úvazek
- nástup možný ihned
- nástupní mzda 25 tis./měsíc hrubého
Kontakt:Taťána Vašíčková
personalistika@cnctvar.cz
mobil: 607 098 260
Volné místo samostatný/á účetní pro lokalitu Stráž nad Nisou.