specialista pro správu a implementaci ERP

  • Žatec

Pracovní místo ( specialista pro správu a implementaci ERP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Zeyerova 1456, 438 01 Žatec
Náplň práce: odpovědnost za chod ERP (ESO9)
Podpora uživatelů a řešení jejich .požadavků. Implementace změn do provozu.Lokalizace problémů a realizace náprav. Zaškolování uživatelů ERP.
Upřednostňujeme: Zkušenost s prostředím MS SQL. Dobrá orientace v prostředí změn .Analytické schopnosti.Dobrou znalost SQL - dotazování
SŠ - ideálně v IT směru.
Nabízíme: Stabilní zaměstnání. Možnost seberealizovat se a dále rozvíjet .Flexibilní pracovní dobu .Příspěvek na dojíždění .Teplé a studené nápoje zdarma .
Kontakt: Mgr. Martin Kadeřávek, MBA, tel: 474532040, martin.kaderavek@sittardia.cz, osobní kontakt: vždy od 7:30 - 15:30 v pondělí, ve středu, čtvrtek a pátek.
Volné místo specialista pro správu a implementaci erp pro lokalitu Žatec.