Provozní elektrikář průmyslových instalací

  • Krnov

Pracovní místo ( Provozní elektrikář průmyslových instalací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
- údržba a opravy výrobních strojů a zařízení
se zaměřením na problematiku slaboproudých obvodů
- diagnostika elektro závad a jejich odstranění
- spolupráce při zajištění plynulého chodu výroby
- práce ve dvousměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout?
- rozšíření pracovních zkušeností ve stabilní,
úspěšné mezinárodní společnosti
- nástupní mzdu 22000 - 27000 Kč dle zkušeností kandidáta
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- propracovaný mzdový systém
- nadstandardní příplatky
- benefitní systém Cafeteria, 25 dní dovolené,
příspěvek na dopravu a další zajímavé benefity

Inzerece je dostupná na:
Volné místo provozní elektrikář průmyslových instalací pro lokalitu Krnov.