Privátní bankéř, finanční specialista

  • Brno

Pracovní místo ( Privátní bankéř, finanční specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem - zaslat životopis na zaneta.parizkova@bcas.cz

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání s maturitou
cílevědomost a samostatnost
čistý trestní rejstřík
znalost práce na PC
komunikační dovednosti
schopnost učit se novým věcem
zodpovědnost
odolnost vůči stresu
řidičský průkaz skupiny B výhodou, ne podmínkou

Zajistíme:
ucelený systém vzdělávání hrazený firmou
podporu ve formě vysoko sofistikovaných softvérových aplikací
jednotná pravidla pro kariéru a provizní systém
motivující finanční ohodnocení
odměny závislé i od individuálních výsledků
možnost profesionálního i kariérního růstu
zapracování v součinnosti s profesionálním vedením zkušených a úspěšných pracovníků
neustálé zvyšování kvalifikace v obchodě a odborné oblasti

Po zapracování možnost příspěvků na auto a asistentku.
Volné místo privátní bankéř, finanční specialista pro lokalitu Brno.