seřizovač

  • Košice

Pracovní místo ( seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: seřizování strojů na vstřikování plastů (vstřikolisy, roboty…)
Nabízíme:
-práce v prosperující firmě působící v oblasti automobilového průmyslu
-průběžné zvyšování mzdy podle rychlosti zapracování a dosahovaných výsledků (nemáte-li praxi - zaučení od zkušených kolegů)
-další odborné vzdělávání (kurzy seřizování, jazykové kurzy….)
Požadujeme: pracovitost, pečlivost, samostatnost
-měsíční a pololetní prémie
-příplatky nad rámec zákoníku práce
-dovolená navíc
-příspěvek na penzijní pojištění
-závodní stravování nebo stravenky zcela zdarma
-podpora rodinám s dětmi
-finanční podpora pro zdraví a volný čas zaměstnanců (dovolená, knihy, kino, sauna, sportovní aktivity, vitaminy…)
-příspěvek na dopravu
kontakt tel. nebo e-mailem
Volné místo seřizovač pro lokalitu Košice.