Sonam Gyaltso

Rehabilitační masér/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Štěpánská 33, 110 00 Praha 1
První kontakt e-mailem na lhamospa@email.cz, Kontaktní osoba : Lenka Gyaltso
Upřesňující informace: požadujeme certifikát na rekondiční a regenerační služby
Volné místo rehabilitační masér/ka pro lokalitu Praha.

Požadavky
Jiné - požadujeme certifikát na rekondiční a regenerační služby

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Rehabilitační masér/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Sonam Gyaltso
Ulice: Štěpánská 645
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Gyaltso
E-mail: lhamospa@email.cz
Telefon: +420 776 244 734

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sonam Gyaltso