CNC Frézaři

  • Ratiboř

Pracovní místo ( CNC Frézaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CNC FRÉZAŘ
Požadujeme: praxe min. 1 roky na CNC strojích (znalost řídícího systému Heidenhain a Siemens), orientace ve výkresové dokumentace nutná, vazačské a jeřábnický průkaz je plusem. Práce ve 2. směnném provozu
Náplň práce: přesná výroba součástek dle výkresové dokumentace a technologických postupů, opracování dílů z ušlechtilých materiálů, sériová výroba,
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, dlouhodobý a stabilní práci, příspěvek na dopravu 100kč / změna nebo zajištěné ubytování, pracovní oděv, zálohy
První kontakt: telefonicky na čísle: 739 480 776 nebo e-mailem na: iveta.gajdiciarova@wincottpeople.com
ov. 30.5.
Volné místo cnc frézaři pro lokalitu Ratiboř.