Provozní hospodář/ka penzionu

  • Medlov

Pracovní místo ( Provozní hospodář/ka penzionu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Penzion Pavlík, Medlov č.p. 278. Nástup možný ihned, zkušební doba 3 měsíce.
Požadujeme praxi v oboru provozní hospodář/ka v oblasti provozu penzionů nebo hotelů a to nejméně 2 roky.
Požadované průkazy: zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. B.
Plný úvazek, 40 hod./týden, časové rozpětí prac. doby nelze zatím určit.
Hrubá měsíční mzda 18.000 Kč + 2.000 Kč osobní ohodnocení + 20% prémie.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
První kontakt POUZE telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 14:00 hod.
Volné místo provozní hospodář/ka penzionu pro lokalitu Medlov.