Všeobecná sestra na mezioborovou JIP s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM

  • Karviná

Pracovní místo ( Všeobecná sestra na mezioborovou JIP s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační požadavky:
•odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
•zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb.
•specializační vzdělání v intenzívní péči (není podmínkou)
•v posledních deseti letech minimálně 3 roky praxe na interním oddělení

Nabízíme:
•100 000 Kč náborový příspěvek (vyplácí se po uzavření pracovní smlouvy na 3 roky a ukončení tříměsíční zkušební doby)
•možnost odborného růstu,
•práci ve špičkově vybavené nemocnici,
•zaměstnanecké benefity :
-příspěvek na stravování
-příspěvek na životní pojištění ve výši 450,- Kč měsíčně
-10% sleva na nákup v kantýně
-týden dovolené navíc
-vánoční balíčky nebo dárkové poukázky
-bezplatná hospitalizace na nadstandartním pokoji pro zaměstnance, pro rodinné příslušníky sleva 70%
-plná náhrada se vzděláním u nás i v zahraniční
-zajištění zvýhodněného volání u mobilního operátora a to i pro rodinné příslušníky.
Volné místo všeobecná sestra na mezioborovou jip s náborovým příspěvkem pro lokalitu Karviná.