TIGER PARTNER , s.r.o.

Trenéři instruktoři / instruktor a metodik judo

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Praha
Kontakt: VIKTOR ČERNÍK, tel.: +420 733 571 421, e-mail: Viktor.cernik@tigerteam.cz
Profesionální klub bojových umění od r 1999 hledá d osvého týmu velmi zkušeného profesionála trenéra pro dis. Judo.
V současné době Tiger Team je tým profesionálů skoro 20 letou zkušeností.
Trenér či instruktor ve své práci vede lekce cvičení za účelem zlepšení fyzické a psychické kondice člověka.
Požadujeme
Zkušenost min. 5 let, prokazatelné sportovní úspěchy
Technický stupeň - černý pás Judo je podmínkou
Aj min. B2 znalost ruštiny a angličtiny, ŘP B, pravidelné cesty do Ruska, casting pouze osobně
Volné místo trenéři instruktoři / instruktor a metodik judo pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Trenéři instruktoři / instruktor a metodik judo

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: TIGER PARTNER , s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: VIKTOR ČERNÍK
E-mail: Viktor.cernik@tigerteam.cz
Telefon: +420 733 571 421

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TIGER PARTNER , s.r.o.