Svářeč

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Svařován strojírenských dílů, Práce v ranní směnně, odpoledne jen v případě mimořádných zakázek, Práce s výkresovou dokumentací
- Požadavky: Vyučení / případně rekvalifikaci v technickém oboru, Praxi ve strojírenské výrobě na pozici svářeče, Svářečský průkaz CO2, může být i krátkodobě propadlý, zajistíme školení, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, loajalita, Velkou dávku manuální zručnosti a pečlivosti, výhodou je svařování metodou TIG
- Nabízíme: Ohodnocení dle zkušeností a dovedností, Smlouvu na dobu neurčitou, Příspěvek na stravování, Měsíční zpříjemnění za 100% docházku, Vánoční bonus ve výši průměrného měsíčního výdělku, Odměna za zaškolení nového kolegy, Odměna za doporučení dalšího kolegy, další možnosti mimořádných odměn
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz
Pozn.: Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s obecným nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů. Zasláním životopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely a po dobu realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Volné místo svářeč pro lokalitu Kroměříž.