Vedoucí výrobního střediska

  • Zubří

Pracovní místo ( Vedoucí výrobního střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru - nejlépe v oboru chemické technologie, strojírenství nebo podnikové ekonomiky, manažerské vzdělání typu MBA - výhodou, praxe s řízením výrobního provozu - výhodou, dobré řídící, organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup a samostatnost, znalost podnikové ekonomiky, znalost práce na PC (MS Excel), komunikativní znalost anglického jazyka, znalost problematiky řízení výrobního úseku (zpracování výrobního reportingu, procesní inženýrství, hodnocení efektivnosti investic ve výrobním úseku, kapacitní plánování, řízení lidských zdrojů), ŘP skupiny B, schopnost řídit a samostatně cestovat v ČR i zahraničí
Pracovní náplň: Řízení a organizace výroby, koordinace a motivace podřízených pracovníků, technické a finanční přezkoumání nových projektů, řízení změny modelu v sériové výrobě, vyhodnocení výsledku projektu, optimalizace výroby, dodržování termínů, kontinuální zlepšování výrobních i logistických procesů, sledování nákladů a zvyšování efektivnosti, analyzování pracovních cyklů, jednání se zákazníkem, úzká spolupráce s technickými specialisty a R&D
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu: Hana.Janu@guzu.cz do 30. 4. 2018. Do předmětu zprávy uveďte VEDOUCÍ VÝROBNÍHO STŘEDISKA. Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 731 596 735 nebo na uvedeném e-mailu.
Volné místo vedoucí výrobního střediska pro lokalitu Zubří.