Konstruktér jemné mechaniky

  • Modlany

Pracovní místo ( Konstruktér jemné mechaniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme firma z Teplic, která se zabývá vývojem, výrobou, montáží a prodejem kontrolních automatů na třídění kuliček do ložisek.
Našimi zákazníky jsou přední světoví výrobci ložisek z Německa, Itálie, USA, Jižní Korey a Japonska.
Nabízíme:
- práci na HPP ve stabilní a stále rostoucí firmě,
- kreativní práci při vývoji nových kontrolních automatů,
- uplatnění konstrukčních dovedností v oblasti jemné mechaniky,
- realizaci nových návrhů ve 2D/3D grafických programech,
- dobré platové podmínky ( nástupní HM od 30.000 Kč)
- možnost služebního automobilu a bytu,
- bonusy za autorské projekty,
- 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days

Požadujeme:
- VŠ vzdělání strojního směru, jemná mechanika výhodou,
- znalost práce v grafických programech(SolidWorks, AutoCAD, Inventor),
- kreativitu a schopnost konstruktivní práce v týmu,
- řidičské oprávnění sk. B a jazykové znalosti AJ, nebo NJ výhodou

Nástup možný ihned

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat na:
Tel.: 417 565 801
Mob.: 725 119 190
Email: vit@krob-basc.cz
Volné místo konstruktér jemné mechaniky pro lokalitu Modlany.