Brusič

  • Modlany

Pracovní místo ( Brusič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme firma z Teplic, která se zabývá vývojem, výrobou, montáží a prodejem kontrolních automatů na třídění kuliček do ložisek. Našimi zákazníky jsou přední světoví výrobci ložisek z Německa, Itálie, USA, Jižní Korey a Japonska.
Nabízíme:
- práci na HPP ve stabilní a stále rostoucí firmě,
- zajímavou práci při broušení na kulato, broušení děr a rovinné broušení,
- 1-směnný provozu, bez sobot a nedělí,
- dobré platové podmínky (od 160 Kč/hod.)
- výkonností bonusy,
- 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days.
Požadujeme:
- zkušenost s broušením na kulato a na plocho
- manuální zručnost a pečlivost
- orientaci ve výkresové dokumentaci,
Nástup možný ihned
V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat na:
Tel.: 417 565 801
Mob.: 725 119 190
Email: vit@krob-basc.cz
Volné místo brusič pro lokalitu Modlany.