Nemocnice Nymburk s.r.o.

Lékař/ka - Chirurgické oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: absolvent lékařské fakulty, specializaci v oboru výhodou, občanskou a morální bezůhonnost;

Nabízíme: možnost ubytování v bytě 2+1, zázemí stabilní společnosti, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, rekreace na odborářské chatě;
Nástup dle dohody. Strukturovaný životopis s přehledem odborné praxe zasílejte na personální oddělení.
Volné místo lékař/ka - chirurgické oddělení pro lokalitu Nymburk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka - Chirurgické oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Nymburk s.r.o.
Ulice: Boleslavská třída 425
Město: Nymburk
PSČ: 288 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Nepovímová
E-mail: nepovimova.vera@nemnbk.cz
Telefon: +420 325 505 347

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Nymburk s.r.o.