Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ/KA
Nástup možný ihned nebo dle dohody
POŽADUJEME: vyučení v oboru kuchař nebo kuchař/číšník, praxi v oboru, uvítáme znalost dietní kuchyně
NÁPLŇ PRÁCE: nerovnoměrné rozvržení pracovní doby, první nástup do zam. 5:30 hod., zabezpečování přípravy všech druhů teplých a studených jídel, organizuje, řídí a kontroluje po odborné hospodářské a provozní chod stravovacího provozu ve směně, připravuje dietní jídla v rozsahu dle dietního systému závazného ve zdravotnictví, na své směně zodpovídá za výdej stravy z kuchyně, organizuje distribuci jídel, odebírá a kontroluje vzorky jídel, vede o odběru evidenci, dodržuje hygienické zásady, zodpovídá za úklidové práce na pracovišti.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 8-14 hod. na číslech 571 758 152 - paní Žlebková, 571 758 150 - Ing. Limberská nebo osobně na pracovišti od 8-14 hod., životopisy zasílejte na e-mail: olga.zlebkova@nvm.agel.cz
ov. tel. 3.9.2018
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.
Ulice: U Nemocnice 980
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Olga Žlebková
E-mail: olga.zlebkova@nvm.agel.cz
Telefon: +420 571 758 152

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.