AEV, spol. s r. o.

elektromechanik/čka

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž
- práce naročná na zrak, ruční a mechanická montáž, manipulace se součástkami a dílci, obsluha poloautomatického testování
- vyučení v oboru elektromechanik výhodou, praxe ve výrobě - montážních firmách výhodou, zaučení firma provádí v ramci zácvikového programu, manuální zručnost, kvalita práce
- úkolová mzda, příspěvek na stravování 75% ceny, navíc 5 dní indispozičního volna ročně, další výhody a bonusy, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lehkozivova@aev.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.
Volné místo elektromechanik/čka pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: elektromechanik/čka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AEV, spol. s r. o.
Ulice: Jožky Silného 2783
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Lehkoživová
E-mail: lehkozivova@aev.cz
Telefon: +420 573 500 082

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AEV, spol. s r. o.