Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

BRUSIČ V KOVOVÝROBĚ

Pracovní místo ( BRUSIČ V KOVOVÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Vraclav č.p. 188, 565 42 Vraclav
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- broušení v kovovýrobě a ostatní zámečnické práce
- jedná se o rozmanitou práci, nikoliv o pásovou výrobu
POŽADUJEME: praxe v oboru výhodou
KONTAKT: telefonicky 8 - 18 hodin nebo e-mailem
Volné místo brusič v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

svářeč - svařování CO2 a elektrodou - práce s bruskou, odjehlovačkou Osobní kontakt možný v PÁ 13-14 hodin. Volné místo svářeč pro lokalitu Golčův Jeníkov.
APIO CZ, s.r.o. Golčův Jeníkov, Inzerováno před 2 dny

BRUSIČ/KA ODLITKŮ - Štěpánov n. Svratkou Požadujeme dobrý zdravotní stav Náborový příspěvek 20 000 Kč. 5 týdnů dovolené, čtvrtletní výkonové prémie, bonus za splnění měsíční docházky, příspěvek na dopravu, stravenky a závodní stravování, příspěvky na dovolenou a sportovní nebo kulturní ...
Železárny Štěpánov, spol. s r.o. Štěpánov nad Svratkou, Inzerováno před 2 dny

Brusič sváru - jemné broušení pod lakování práškem - komaxit Pracoviště: Lipenská č.p. 1170/45, Olomouc. Požadavky: dokonalá zručnost s praxí jemného broušení pro lakování komaxitem. Jedná se o skříně pro PC tiskárny. Zaměstnanecké výhody: zajištěné bezplatné ubytování, doprava na pracoviště, odměny za ...
BAMAŠI, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit