specialista zákaznického servisu pro T-Mobile a Vodafone

Pracovní místo ( specialista zákaznického servisu pro T-Mobile a Vodafone ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Hilbertova č.p. 65,440 01 Louny 1
komunikativnost, svědomitost, ochota učit se novým věcem, chuť pracovat naplno. Praxe na dané pozici výhodou
zájemci hlaste se na tel.: 774470656, e-mail: nada.kurkovaatbaxton.cz
osobní kontakt na adrese Hilbertova 65 Louny po předchozí ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Programátoři počítačových aplikací specialisté Kontakt: e-mail: barbora@czechrelocate.cz UKONČENÉ STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ, ZNALOST RUSKÉHO JAZYKA NA ÚROVNI RODILÉHO MLUVČÍHO. Volné místo programátoři počítačových aplikací specialisté pro lokalitu Praha.
Red Hat Czech s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví MVP: Praha Kontakt: Sýkorová Darja, e-mail: infokarta@cz.pwc.com Požadujeme vysokoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením. Zkušenosti na obdobné pozici a znalost amglického jazyka výhodou. Volné místo ostatní specialisté v oblasti účetnictví pro ...
DHL Information Services (Europe) s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Customer Care Specialist MÍSTO VÝKONU : náměstí I. P. Pavlova č.p. 1789/5, Nové Město´, 120 00 Praha 2 kontakt prvotně e-mailem : Zúbeková Linda, e-mail: linda@mewssystems.com Spolehlivost, schopnost práce v týmu, vynikající znalost angličtiny, znalost Microsoft ...
MEWS SYSTEMS, s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny