STROJNÍ BRUSIČ/-KA, NÁSTROJAŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STROJNÍ BRUSIČ/-KA, NÁSTROJAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Strojírenská firma s 25 letým působením v oboru se zaměřením na výrobu forem, lisovacích nástrojů, měřících přípravků a obrábění přesných dílů
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz
- Požadujeme: zkušenosti s vedením kolektivu, praxe ve strojírenské výrobě
- Nabízíme: příspěvek na stravování, zázemí ve stabilní firmě, různorodost práce v kusové výrobě, doškolení potřebných znalostí a dovedností, zaměstanecké výhody, možnosti profesního růstu i postupu, příspěvek na penzijní a jiná pojištění, na dopravu
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky, kontaktní osoba: p. Halamka, Ing. Hanuš, tel.: 605 272 946, 603 313 517, e-mail: vedení@handh.cz
Volné místo strojní brusič/-ka, nástrojař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.