Manažer/ka kvality

  • Olšany

Pracovní místo ( Manažer/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše úkoly:
Řízení a koordinace kvality
Produktová podpora
Optimalizace procesů managementu kvality
Vytváření interních směrnic a norem kvality a zajištění jejich dodržování
Řízení procesů budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO
Prosazování a aplikace moderních metod a nástrojů managementu kvality

Váš profil:
SŠ/VŠ
Velmi dobrá znalost AJ
Min. 2 roky praxe v oboru
Rozhodnost, samostatnost
Velmi dobrá znalost práce na PC
Znalost norem velkou výhodou (ISO 9001, ISO 14001, BRC-IoP, HACCP)

Uvedené finanční ohodnocení je pouze orientační a jedná se o spodní hranici. Skutečná výše se bude odvíjet od dovedností/zkušeností kandidáta na danou pozici.

Kontakt:
V případě zájmu si zašlete svůj životopis v českém i v anglickém jazyce e - mailem
na adresu: myjob.opp@delfortgroup.com

Jako předmět e-mailu uveďte, prosím, název
pozice: manažer/ka kvality

ODKAZ OHLEDNĚ OCHRANY VAŠICH OSOBNÍCH ÚDAJŮ A PRÁCI S NIMI NAJDETE ZDE:
Volné místo manažer/ka kvality pro lokalitu Olšany.