Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o.

ŘIDIČ - SKLADNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
PRO OZP
Kontakt: p. Křimský, tel.: 606 637 043 (10:00 - 15:00)

Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- praxe
Volné místo řidič - skladník pro lokalitu Dalovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ - SKLADNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o.
Ulice: Botanická 238
Město: Dalovice
PSČ: 362 63

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Křimský
Telefon: +420 606 637 043

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o.