WLADITA Ltd, s.r.o.

Krejčí

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
alespoň částečnou znalost ruštiny, touhu pracovat v nadnárodním týmu.

První kontakt nejprve telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo krejčí pro lokalitu Slaný.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Krejčí

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: WLADITA Ltd, s.r.o.
Ulice: Netovická 875
Město: Slaný
PSČ: 274 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Tatiana Kavalenková
E-mail: vakance2017@seznam.cz
Telefon: +420 774 859 767

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WLADITA Ltd, s.r.o.