Frézař na pile

  • Smilovice

Pracovní místo ( Frézař na pile ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Láká vás představa různorodé a zakázkové práce? Manufakturní výroba v jednosměnném provoze? Chcete dělat práci, která je smysluplná a není stereotypní? Pokud se chcete podílet na realizaci luxusních projektů, přidejte se k nám! Hledáme pro zpracování mramoru a žuly právě vás.....

Nabízíme:
práci s moderními stroji v příjemném prostředí se zaměřením na kusové luxusnější výrobky, pracovní desky, dlažby a obklady
plat dle znalostí, možno i v úkole
cílové a výkonnostní odměny
ubytování v místě
příspěvek na stravování
pracovní oděvy a obuv
pojištění pro případ, že způsobíte škodu
možnost rozšíření znalostí(zaškolení)
stabilní a perspektivní práci

Vítána:
manuální zručnost, tvořivost a pro-aktivitu
praxe výhodou
víceleté zkušenosti v řemesle či tech. - staveb. oboru vítány
schopnost samostatné práce v zakázkové výrobě
NEVYUČENÉ ČI BEZ PRAXE ZAUČÍME
Volné místo frézař na pile pro lokalitu Smilovice.