Zapisovatelé - protokolující úředníci

  • Cheb

Pracovní místo ( Zapisovatelé - protokolující úředníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lidická 1066/1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: Po 7:30-17:00 h, Út 7:15-15:30 h, St 7:15-16:00 h, Čt 7:15-15:30 h, Pá 7:15-15:00 h. Platové ohodnocení: 16.800,- Kč až 25.330,- Kč (doplatek do minimální výše mzdy 17.970,- Kč). Náplň práce: psaní textu na diktát v jednací síni, opis textu, samostatná kancelářská práce dle pokynu vedoucího referenta. Požadujeme: zkouška pro protokolující úředníky složená v Justiční akademii v Kroměříži, psaní na PC všemi deseti (minimálně 200 úhozů za minutu), dobrá znalost práce na PC, znalost českého jazyka (pravopis). Nabízíme: stravenky v hodnotě á 100,- Kč (zaměstnanci hradí 25,- Kč), dovolená 25 dnů, 5 dnů indispozičního volna/rok, příspěvek na dětské tábory. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (následná osobní schůzka proběhne na adrese pracoviště, 3. patro, číslo dveří 302).
Volné místo zapisovatelé - protokolující úředníci pro lokalitu Cheb.