Rudolf Obselka

Prodavač-prodavačka - skladník

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: čistý trestní rejstřík, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, komunikace se zákazníkem.
Bližší informace poskytne pan Obselka Rudolf, č.tel. 602 468 396.
Volné místo prodavač-prodavačka - skladník pro lokalitu Vimperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač-prodavačka - skladník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Rudolf Obselka
Ulice: Pasovská 243
Město: Vimperk
PSČ: 385 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Rudolf Obselka
E-mail: info@koupelny-obselka.cz
Telefon: +420 602 468 396

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Rudolf Obselka