Kuchař

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace:
Požadujeme:
střední vzdělání s výučním listem v oboru kuchař
praxi v oboru, znalost přípravy stravy
organizační a řídící schopnosti
zdravotní a osobnostní způsobilost
schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost

Platové podmínky:
platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb.,v platném znění
5. platová třída+ zvláštní příplatek+ příplatek za vedení, po zapracování osobní příplatek.
Dovolená v délce 25 dnů+dodatková dovolená+5 dnů indispozičního volna.

3 měsíční zkušební doba, smlouva na dobu určitou jednoho roku, v případě kladného hodnocení bude pracovní smlouva sjednána na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
sociální program-FKSP
poskytujeme indispoziční volno, odměnu při životním a pracovním výročí
možnost ubytování
možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)

Pracovní doba:
Jeden týden - PO, ÚT, PÁ, SO, NE. Druhý týden - ST a ČT, od 7. 00 hod. do 20.00 hod.

Způsob kontaktu:
Mgr. Zuzana Brejchová, tel.352 660 204, zbrejchova@vez.hsl.justice.cz
Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz.
Volné místo kuchař pro lokalitu Horní Slavkov.