Pekař/pekařka, pekař míchač

  • Bohuňovice

Pracovní místo ( Pekař/pekařka, pekař míchač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: 6. května č.p. 248, Bohuňovice.
Hledáme pekaře/pekařku na noční výrobu běžného pečiva na HPP do malé rodinné pekárny v Bohuňovicích. Požadujeme ochotu učit se a spolehlivost. Pracovní turnus krátký-dlouhý týden.
Nabízíme příplatky za noční a víkendovou práci, dobrý pracovní kolektiv a přátelské prostředí, po zaučení možnost profesního rozvoje. Nabízíme příspěvek na dopravu, zvýhodněné ceny pečiva, 3 dny sick days (zdravotní volno).
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem.
Volné místo pekař/pekařka, pekař míchač pro lokalitu Bohuňovice.