PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vedení databáze obchodních případů, zpracování zakázky od objednávky po fakturaci
- tvorba a zpracovávání cenových nabídek
- fakturační činnost
- vyřizování reklamací
- komunikace se zákazníky: e-mailem, faxem, telefonicky
- činnosti obchodního oddělení, t.j. příjem a vyřizování telefonátů, pošty apod.
Požadujeme:
- min SŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenosti z předchozího zaměstnání na podobné pozici
- nutná znalost anglického jazyka písmem + slovem, denní komunikace se zahraničními dodavateli
- německý jazyk výhodou
- perfektní znalost práce s Internetem, vyhledávání na internetu, PC
- kladný vztah k technice/elektro výhodou
Nabízíme
- samostatnou a zodpovědnou práci
- odpovídající finanční ohodnocení
- nástup ihned, práce na HPP
- 22 dnů dovolené
- mobilní telefon
- moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv
- místo pracoviště v Liberci - Vesec, v bezprostřední blízkosti MHD
- nástupní mzda 25 tis. Kč + odměny
Požadujeme zaslání motivačního dopisu a životopisu s fotografií na e-mail jsemtoja@foxon.cz
Volné místo pracovník/ce obchodního oddělení pro lokalitu Liberec.