koordinátor skladových zásob

  • Žatec

Pracovní místo ( koordinátor skladových zásob ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Zeyerova 1456, 438 01 Žatec
Náplň práce:
Fyzicky přijímá, vydává a řádně ukládá materiál
Spravuje sklad v informačním systému
Připravuje polygrafický materiál pro třísměnnou zakázkovou výrobu
Udržuje odpovídající úroveň zásob
Analyzuje zadávací dokumenty pro výrobu
Připravuje zboží pro prodejní plochu, tvoří dodací listy.Provádí inventarizaci.Nastavuje procesy. Provádí výběrové řízení na dopravce.Požadujeme:
SŠ vzdělání.Pokročilé IT dovednosti - práce v interním systému Eso9, MS Office.Zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů a výdejů dodacích listů
Procesní myšlení .Pečlivost a organizační schopnosti
o Fyzická zdatnost
Praxe v logistice výhodou
Nabízíme:
Fixní mzdu s variabilní složkou.Proškolení s interními systémy a procesy.Nápoje na pracovišti zdarma
Pravidelné firemní akce.Čisté pracovní prostředí
Možnost profesního růstu.Pojištění odpovědnosti hrazené firmou
Kontakt: Mgr. Martin Kadeřávek, MBA, tel: 474532040, martin.kaderavek@sittardia.cz, osobní kontakt: vždy od 7:30 - 15:30 v pondělí, ve středu, čtvrtek a pátek.
Volné místo koordinátor skladových zásob pro lokalitu Žatec.