ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO BALNEOPROVOZ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO BALNEOPROVOZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Imperial Karlovy Vary a. s., lázně, hledá pro Spa Resort Sanssouci nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

NABÍZÍME:
- ubytování
- placené zdravotní volno Sick Days
- jednosměnný provoz 6:50 - 15:20
- zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
- personální obědy za 15,- Kč
- získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání
- mzda od 19 800,- do cca 22 000,- Kč

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- provádí jednotlivé odborné výkony dle ordinace lékaře
- připravuje a provádí léčebné procedury (elektroléčba, oxygenoterapie, příp. pneumopunktura apod.)

POŽADUJEME:
- způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.- praktická sestra
- znalost německého, ruského jazyka nebo anglického jazyka je výhodou
- příjemné vystupování, komunikativní
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, empatie

KONTAKT: Andrea Chramcová, manažerka zdrav. úseku, tel 603 198 026, HR@imperial-group.cz

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci
Volné místo zdravotní sestra pro balneoprovoz pro lokalitu Karlovy Vary.