Zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: ohýbání plechových dílů na CNC ohraňovacích lisech: zámečnické operace dle technologického postupu: provádění pravidelné údržby přidělených zařízení, třísměnný provoz
Požadujeme: ÚSV (strojní), dobrá znalost práce na PC, schopnost čtení výkresů a základní orientace v technické dokumentaci, samostatnost, učenlivost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, flexibilita
Nabízíme: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na penzijní pojištění, příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní, profesní školení a vzdělávání, množství dalších benefitů
Kontakt: tel.: 730 130 823, e-mail: lenka.remesova@robe.cz
Volné místo zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu pro lokalitu Valašské Meziříčí.