Expedient/ka

  • Milhostov

Pracovní místo ( Expedient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pískovna Milhostov, Milhostov. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h. Náplň práce: expedice výrobků, administrativní činnost, asistent/ka vedoucího provozu. Požadujeme: znalost programu SAP výhodou (není podmínkou - zaučíme), znalost NJ nebo AJ, samostatnost, loajalita vůči firmě, odolnost vůči stresu, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B, běžná znalost práce na PC, hmotná odpovědnost. Nabízíme: 25 dnů dovolené, stravenky, 1/4 letní odměny, po odpracovaném 1 roce příspěvek na penzijní připojištění, služební mobil pro služební i soukromé účely (se zvýhodněným tarifem od O2), velmi dobrý kolektiv. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-19:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo expedient/ka pro lokalitu Milhostov.