KONSTRUKTÉR/KA, PROJEKTANT/KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR/KA, PROJEKTANT/KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčínská č.p. 717/21, Střekov, Ústí nad Labem.
NÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností
konstrukční práce na projektech vodohospodářských staveb
koncepční návrhy jednodušších, postupně i náročnějších vodohospodářských staveb
projednání dokumentace se správci, s úřady a další nutné související činnosti při projekční činnosti
POŽADUJEME - znalosti, schopnosti a dovednosti
minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
vzdělání specializované na vodohospodářské stavby - výhodou
praxe v oboru
znalost předpisů, norem, zákonů
zkušenosti s projednáváním projektů
znalost CAD systémů
schopnost práce v týmu i samostatně, flexibilitu, komunikativnost a zájem o práci
řidičský průkaz skupiny B
AJ/NJ - výhodou
NABÍZÍME - benefity a motivace
zázemí stabilní společnosti
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
osobní přístup a podporu kolegů
zajímavou, odpovědnou a pestrou práci
profesní růst a podporu rozvoje osobnosti
školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
odměňování v závislosti na vlastním nasazení
širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo konstruktér/ka, projektant/ka vodohospodářských staveb pro lokalitu Ústí nad Labem.